امروز : چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور ۵۲ روحانی در مساجد فریدونکنار طی ماه مبارک رمضان

بصیر، حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: سومین جلسه ماهانه کانون مداحان و شاعران مذهبی فریدونکنار با حضور اعضای این کانون در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد. وی تصریح کرد: مداحان باید در مناسبت‌های ارتحال امام راحل، ۱۵ خرداد و دهه آخر شعبان نقش خوبی را انجام دهند و […]

بصیر، حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: سومین جلسه ماهانه کانون مداحان و شاعران مذهبی فریدونکنار با حضور اعضای این کانون در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

وی تصریح کرد: مداحان باید در مناسبت‌های ارتحال امام راحل، ۱۵ خرداد و دهه آخر شعبان نقش خوبی را انجام دهند و مردم را برای ورود به ماه مبارک رمضان آماده کنند.

رئیس اداره تبلیغات فریدونکنار با اشاره به اینکه مداحان در ماه مبارک رمضان امر به معروف و نهی از منکر را از یاد نبرند، تاکید کرد: ۵۲ روحانی در تمامی مسجد شهرستان فریدونکنار با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی برای ماه مبارک رمضان معرفی شدند.

ابراهیم‌نژاد افزود: همچنین ۲۱ روحانی از حوزه علمیه قم دعوت شدند و ۳۱ روحانی این شهرستان بومی هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به طرح سالم‌سازی دریا نیز اشاره و خاطرنشان کرد: نخستین مرحله از بنرهای طرح سالم‌سازی دریا در فریدونکنار در محل اجرای طرح‌ها در سواحل این شهرستان نصب شد.

رئیس اداره تبلیغات فریدونکنار در پایان گفت: به دنبال آن هستیم تا از همان ابتدای طرح اقامه نماز جماعت در طرح‌ها را نیز برگزار کنیم.

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1