امروز : جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۴ - ۰:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام ۴۷۶ فریدونکناری به مرقد امام (ره)

بصیر، خیرالله باقرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز در حاشیه اعزام مردم فریدونکنار به مراسم سالگرد ارتحال امام (ره)، اظهار کرد: با وجود مشکلات فراوان توانستیم ۴۷۶ نفر از مردم فریدونکنار را به مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) اعزام کنیم. وی با بیان اینکه حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام یک همایش سیاسی عبادی است، […]

بصیر، خیرالله باقرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز در حاشیه اعزام مردم فریدونکنار به مراسم سالگرد ارتحال امام (ره)، اظهار کرد: با وجود مشکلات فراوان توانستیم ۴۷۶ نفر از مردم فریدونکنار را به مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) اعزام کنیم.

وی با بیان اینکه حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام یک همایش سیاسی عبادی است، خاطرنشان کرد: ۳۰۵ مرد و ۱۷۱ زن به این مراسم در قالب ۲۳ مینی‌بوس از فریدونکنار اعزام شدند.

فرمانده سپاه فریدونکنار با اشاره به اینکه حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) بیعتی دوباره با رهبری است، خاطرنشان کرد: باید تمامی مردم ایران در تدام ارزش‌های انقلاب اسلامی سهیم باشند.

باقرزاده با ابراز گلایه از اداراتی که نتوانستند نسبت به تامین هزینه این سفر برابر با حجم ابلاغی خود عمل کنند، گفت: از شورای شهر و شهرداری، بخشداری مرکزی، شرکت عمران مسکن شمال و اتاق اصناف به دلیل تامین هزینه تشکر می‌کنم.

وی در پایان با بیان اینکه پایش تصویری و تبلیغات محیطی در فریدونکنار صورت پذیرفت، اظهار کرد: در روز جمعه همزمان با نماز سیاسی عبادی جمعه مراسم گرامی‌داشت یاد و نام امام راحل (ره) برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1