امروز : یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ - ۲۰:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بررسی مصوبات شورای اسلامی شهرها در فرمانداری سلیقه‌ای انجام می‌شود

بصیر، سیده‌نازبانو عزیزی‌کناری در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: بیست و دومین اجلاسیه شورای اسلامی استان با حضور اعضای شورای اسلامی مازندران و مسئولان استانی در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تشکیل شد. وی تصریح کرد: در این جلسه در زمینه ارزش افزوده و اختصاص نیم درصد از این مهم به شورای شهرستان […]

بصیر، سیده‌نازبانو عزیزی‌کناری در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: بیست و دومین اجلاسیه شورای اسلامی استان با حضور اعضای شورای اسلامی مازندران و مسئولان استانی در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تشکیل شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه در زمینه ارزش افزوده و اختصاص نیم درصد از این مهم به شورای شهرستان و یک چهارم آن نیم درصد به شورای استان پیشنهادات و مطالبی را ارئه کردم.

عضو شورای شهر فریدونکنار با اشاره به اینکه در زمان تاسیس شوراها هیچ بودجه‌ای برای این مجموعه پیش‌بینی نشده است، تاکید کرد: اختصاص نیم درصد بودجه ارزش افزوده به شورای شهرستان بسیار ضروری است.

عزیزی در ادامه با بیان اینکه بررسی مصوبات شورای اسلامی شهرها در فرمانداری‌ها به صورت سلیقه‌ای انجام می‌شود، اظهار کرد: پیشنهاد شد تا عضو منتخب شورای استان، یک فرد از سوی نماینده کجلس و یک نفر از فرمانداری به عنوان اعضای کمیته انتطباق در نظر گرفته شود.

وی با انتقاد از روند ناتمام طرح کمربندی فریدونکنار خواستار رسیدگی ویژه به این موضوع شد و گفت: در زمینه پیگیری‌های حسابرسی شهرداری‌ها و همیاری‌ها از طریق شورای استان نیز خواستار اقدام به موقع شدیم.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1