امروز : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۸:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرصت‌ها و تهدیدهای اجتماعی فریدونکنار شناسایی شود/ لزوم ورود دستگاه‌های اداری برای پیاده‌سازی برنامه‌های اجتماعی

بصیر، سیدعباس کاظمی در نخستین جلسه کارگروه اجتماعی شورای شهر فریدونکنار اظهار کرد: بسیاری از تهدیدهای اجتماعی در شهرهایی اتفاق می‌افتد که بنیان ضعیفی در مسائل اجتماعی دارند اما به وقوع پیوستن آن در فریدونکنار با آن سابقه فراوان، قابل تامل است. وی تصریح کرد: دشمنان ذائقه مردم کشور را شناختند و بر روی آن […]

بصیر، سیدعباس کاظمی در نخستین جلسه کارگروه اجتماعی شورای شهر فریدونکنار اظهار کرد: بسیاری از تهدیدهای اجتماعی در شهرهایی اتفاق می‌افتد که بنیان ضعیفی در مسائل اجتماعی دارند اما به وقوع پیوستن آن در فریدونکنار با آن سابقه فراوان، قابل تامل است.

وی تصریح کرد: دشمنان ذائقه مردم کشور را شناختند و بر روی آن در حال فعالیت هستند و تنها کاری که می‌تواند در این زمینه در مقابل با آن قرار بگیرد فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی است.

عضو کارگروه اجتماعی شورای شهر فریدونکنار با اشاره به اینکه باید در این شهرستان فرصت‌ها و تهدیدها شناسایی شود، خاطرنشان کرد: در فریدونکنار فرصت‌های بسیار مناسبی داریم و نباید فقط از تهدیدها گفت.

کاظمی افزود: با شناسایی فرصت‌ها بسیاری از تهدیدها از میان می‌رود و می‌توانیم به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم.

وی با برشمردن برخی از فرصت‌های فریدونکنار، خواستار شد: باید راهکاری ایجاد شود تا تصمیم‌هایی که در این جلسات گرفته می‌شود از سوی دستگاه‌های زیربط در شهرستان پیاده‌سازی شود.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1