امروز : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۸:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخی مشکلات و معضلات فریدونکنار ملی است/ لزوم پرهیز از تندروی و حرکت آهسته در برطرف کردن آسیب‌های اجتماعی

بصیر، سیداحمد حسینی در جلسه کمسیون اجتماعی شورای شهر فریدونکنار در سالن اجتماعات شورای شهر این شهرستان، اظهار کرد: بسیاری از مشکلات اجتماعی در فریدونکنار ناشی از معضلات فرهنگی است و تا زمانیکه فرهنگ‌سازی نشود به نتیجه‌ای نمی‌رسیم. وی با بیان اینکه باید برای رفع معضلات فریدونکنار باید ظرفیت‌های اجرایی وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: […]

بصیر، سیداحمد حسینی در جلسه کمسیون اجتماعی شورای شهر فریدونکنار در سالن اجتماعات شورای شهر این شهرستان، اظهار کرد: بسیاری از مشکلات اجتماعی در فریدونکنار ناشی از معضلات فرهنگی است و تا زمانیکه فرهنگ‌سازی نشود به نتیجه‌ای نمی‌رسیم.

وی با بیان اینکه باید برای رفع معضلات فریدونکنار باید ظرفیت‌های اجرایی وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین فعالیتی که در این زمینه باید انجام شود نیازسنجی است و ضمانت اجرایی آن نیز بسیار مهم و ضروری محسوب می‌شود.

مدیرمسئول بصیرنیوز با اشاره به اینکه برای برطرف کردن معضل‌های اجتماعی باید مشخص شود تا مبارزه صورت بگیرد یا راهکار ارائه شود، تصریح کرد: لزوم پرهیز از تندروی و حرکت آهسته در برطرف کردن آسیب‌های اجتماعی بسیار مهم و ضروری است.

حسینی با بیان اینکه برخی از مشکلات و تهدیدها در این شهرستان ملی است، گفت: لزوم حمایت و کمک‌های دستگاه‌های زیربط برای برطرف کردن مشکلات اجتماعی ضروری است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news