امروز : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشکیل نخستین جلسه کمیسیون اجتماعی شورای شهر فریدونکنار/ نائب‌رئیس و دبیر کمیسیون اجتماعی مشخص شدند

بصیر، سیدهادی میرانی‌کناری در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: یکی از کمیسیون‌های که در سال سوم شورا تشکیل شد کمیسیون اجتماعی است که برای شناسایی و رفع مشکلات فرهنگی در فریدونکنار تلاش می‌کند. وی با بیان اینکه مشکلات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست، تصریح کرد: معضلات اجتماعی ریشه‌های فراوانی دارند و امیدواریم در این […]

بصیر، سیدهادی میرانی‌کناری در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: یکی از کمیسیون‌های که در سال سوم شورا تشکیل شد کمیسیون اجتماعی است که برای شناسایی و رفع مشکلات فرهنگی در فریدونکنار تلاش می‌کند.

وی با بیان اینکه مشکلات اجتماعی بر کسی پوشیده نیست، تصریح کرد: معضلات اجتماعی ریشه‌های فراوانی دارند و امیدواریم در این کمیسیون بتوانیم در پایان این دوره به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.

رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر فریدونکنار افزود: طلاق، اعتیاد، بیکاری، ماهواره، چگونگی ارتباط جوانان و مساجد و آموزش‌های پیش، حین و پس از ازدواج در این کمیسیون شناسایی و برای رفع آنها فکر و ایده مطرح می‌شود.

میرانی با اشاره به اینکه قرار شد تا این جلسات به صورت ماهانه در این کمیسیون برگزار شود، اظهار کرد: پیش از تشکیل جلسه کمیسیون اجتماعی، کارگروه‌های فرعی در دو زمینه موضوع‌ها را مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهند و نتایج به کمیسیون انتقال داده می‌شود.

وی گفت: در این جلسه ابوالقاسم فرجی به عنوان نائب‌رئیس و سیداحمد حسینی به عنوان دبیر کمیسیون انتخاب و معرفی شدند و مصوبات نیز در صحن علنی شورای شهر مطرح می‌شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1