امروز : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقرار ۷۶۸ ناجی غریق در مازندران

به گزارش بصیرنیوز به نقل از بلاغ، نقی کریمیان، اظهار کرد: نخستین فعالیت هیئت نجات غریق مازندران در سال ۹۵ ساماندهی این هیئت در زمینه آموزش و امداد و نجات با محوریت بابلسر و خرید تجهیزات است که با هماهنگی‌های صورت گرفته در استانداری قرار بر این شد تا این تجهیزات به هیئت های شهرستانی […]

به گزارش بصیرنیوز به نقل از بلاغ، نقی کریمیان، اظهار کرد: نخستین فعالیت هیئت نجات غریق مازندران در سال ۹۵ ساماندهی این هیئت در زمینه آموزش و امداد و نجات با محوریت بابلسر و خرید تجهیزات است که با هماهنگی‌های صورت گرفته در استانداری قرار بر این شد تا این تجهیزات به هیئت های شهرستانی تحویل داده شوند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۷۶۸ نفر در ۳۲۰ نقطه کور سواحل مازندران مستقر هستند که این استقرار بر اساس نظر کارشناسان میدانی صورت گرفته است.

رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان مازندران تصریح کرد: ناجیان غریق در نقاط کور از ساعت ۹ صبح تا اذان مغرب در محل‌های مورد نظر خود مستقر هستند و همچنین ماموران در طرح دریا از ساعت ۸ تا اذان مغرب مشغول به انجام وظیفه می‌شوند.

کریمیان گفت: از ابتدای سال تاکنون تعدادی از هموطنان به دلیل عدم توجه به هشدارهای ناجیان غریق و طوفانی بودن دریا جان خود را از دست دادند.

وی خاطرنشان کرد: در سواحل مازندران ۶ تیم از هیئت استان، ۵ تیم از هلال احمر و ناظرانی از وزارت کشور و استانداری و ادارات ورزشی بر عملکرد ناجیان غریق نظارت می‌کنند.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news