امروز : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخی هیئت‌های شنای مازندران با هیئت استان تعامل خوبی ندارند

بصیر،حسین درگزینی در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: کیفیت مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی فریدونکنار در این شهرستان بسیار مناسب بود و با توجه به اینکه مازندران از نعمت دریا برخوردار است باید در این زمینه بیشتر فعالیت کرد تا شناگران حرفه ای از این استان تربیت شوند. وی با اشاره به اینکه متاسفانه […]

بصیر،حسین درگزینی در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: کیفیت مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی فریدونکنار در این شهرستان بسیار مناسب بود و با توجه به اینکه مازندران از نعمت دریا برخوردار است باید در این زمینه بیشتر فعالیت کرد تا شناگران حرفه ای از این استان تربیت شوند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی از هیئت‌های شهرستانی تعامل کافی را با هیئت شنا مازندران انجام نمی‌دهند، تصریح کرد: از هیئت شنای فریدونکنار به دلیل برگزاری این مسابقه تشکر می‌کنم و با توجه به میزبانی مناسب این شهرستان اقدامات اولیه در زمینه برگزاری مسابقات استانی در فریدونکنار پس از ماه مبارک رمضان به عمل آمده است.

قائم مقام هیئت شنا و واترپلو مازندران تصریح کرد: این مسابقات در دوره‌های گذشته در شهرستان‌های نوشهر، چالوس، بهشهر و ساری برگزار شد اما برگزاری این دوره از رقابت‌ها در فریدونکنار به صورت مناسب‌تر و بهتر از دوره‌های قبلی برگزار شد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1