امروز : سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲۹ خرداد آغاز رقابت‌های فوتسال جام رمضان فریدونکنار

بصیر، غلامحسین صانعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: رقابت‌های فوتسال جام رمضان یادواره شهدای مدافع حرم شهيدان محمدشاليكاروعلى عابدينى در فریدونکنار برگزار می‌شود. وی تصریح کرد: مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها در تاریخ ۲۸ خردادماه در ساعت ۲۲ در ساختمان هیئت فوتبال فریدونکنار برگزار می‌شود و اين مسابقات از تاريخ ٢٩خردادماه امسال در سالن […]

بصیر، غلامحسین صانعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: رقابت‌های فوتسال جام رمضان یادواره شهدای مدافع حرم شهيدان محمدشاليكاروعلى عابدينى در فریدونکنار برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها در تاریخ ۲۸ خردادماه در ساعت ۲۲ در ساختمان هیئت فوتبال فریدونکنار برگزار می‌شود و اين مسابقات از تاريخ ٢٩خردادماه امسال در سالن شهدا به مدت ١٣ شب برگزار می‌شود.

رئیس هیئت فوتبال فریدونکنار با بیان اینکه جدول بازی‌ها پس از قرعه‌کشی اعلام می‌شود، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان پس از قرعه‌کشی تیمی به جدول مسابقات اضافه نمی‌شود.

صانعی با اشاره به زمان برگزاری دیدار فینال جام رمضان فریدونکنار، تصریح کرد: شب عيد سعيد فطر مسابقه فینال را برگزار می‌کنیم و در پایان به سه تیم برتر جوایزی اهدا می‌شود.

وی افزود: در شب فینال از مهمانان ورزشی به نام دعوت به عمل می‌آید و از خانواده‌های شهدای مدافع حرم فریدونکنار تجلیل به عمل می‌آوریم.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1