امروز : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجلیل از ۹۰۰ دانش آموز برتر حوزه پرورشی در فریدونکنار

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: پس از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در سال گذشته از ۹۰۰ دانش‌آموز برتر حوزه پرورشی فریدونکنار تجلیل به عمل آمد. وی با بیان اینکه با وجود کمبود بودجه و نیرو چنین همایشی را برگزار کردیم، تصریح کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری میدان مناسبی […]

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: پس از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در سال گذشته از ۹۰۰ دانش‌آموز برتر حوزه پرورشی فریدونکنار تجلیل به عمل آمد.

وی با بیان اینکه با وجود کمبود بودجه و نیرو چنین همایشی را برگزار کردیم، تصریح کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری میدان مناسبی برای بروز استعدادهای دانش‌آموزان است و باید از آنها که در مسیر فرهنگ و هنر قدم می گذارند تقدیر کنیم.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خاطرنشان کرد: در کنار ۸۰۰ دانش آموزی که در سال گذشته رتبه های برتر شهرستانی و استانی شده را به دست آردند از داوران مسابقات و برگزارگنندگان آن نیز تجلیل کردیم.

اسماعیل‌زاده افزود: معاونت پرورشی این مدیریت در یک اقدام ابتکاری به مدارس برتر مسابقات حوزه پرورشی با اهدای تندیس ویژه‌ای تقدیر کرد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1