امروز : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۲۰:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزیع ۴۲۰ سبد غذایی از سوی بهزیستی فریدونکنار در ماه مبارک رمضان

بصیر، بهرام شریفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: تفاهم‌نامه‌ای میان اداره بهزیستی و اداره تبلیعات اسلامی شهرستان فریدونکنار منعقد شد. وی تصریح کرد: در راستای اجرای برنامه‌های کمیته پیشگیری از اعتیاد و با استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان ۱۰ مسجد توسط اداره تبلیعات در سطح شهرستان انتخاب می‌شود و اداره بهزیستی بر […]

بصیر، بهرام شریفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: تفاهم‌نامه‌ای میان اداره بهزیستی و اداره تبلیعات اسلامی شهرستان فریدونکنار منعقد شد.
وی تصریح کرد: در راستای اجرای برنامه‌های کمیته پیشگیری از اعتیاد و با استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان ۱۰ مسجد توسط اداره تبلیعات در سطح شهرستان انتخاب می‌شود و اداره بهزیستی بر اساس تفاهم‌نامه نسبت به اعزام سخنران و توزیع بروشور و بسته‌های آموزشی و مشاوره اقدام می‌کند.
رئیس اداره بهزیستی فریدونکنار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توزیع سبد غذایی در ماه مبارک رمضان، خاطرنشان کرد: امسال ۴۲۰ سبدعذایی به ارزش ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان میان نیازمندان و مددجویان زیرپوشش بهزیستی در ماه مبارک رمضان توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه این سبد غذایی توسط افراد نیکوکار و خیران به بهزیستی اهدا شده است، افزود:.نیکوکارانی که تمایل دارند در این کار خدا پسندانه سهیم باشند می‌توانند به اداره بهزیستی مراجعه کرده و یا از طریق شماره حساب ۲۱۷۳۴۵۵۱۴۳۰۰۰ مشارکت‌های مردمی بانک ملی اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1