امروز : پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۵:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کسب مقام دوم و سومی مسابقه شعرخوانی الهام از سوی شعرای فریدونکنار

بصیر، ابراهیم رحمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: سیدامیررضا حسینی و محمدرضا براری از فریدونکنار به ترتیب مقام دومی و سومی مسابقه شعرخوانی جایزه شعر الهام که به صورت استانی در قائمشهر برگزار شد را  کسب کردند. وی تصریح کرد: این همایش که با حضور شعرای استان و به مناسبت گرامیداشت الهام اسلامی […]

بصیر، ابراهیم رحمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: سیدامیررضا حسینی و محمدرضا براری از فریدونکنار به ترتیب مقام دومی و سومی مسابقه شعرخوانی جایزه شعر الهام که به صورت استانی در قائمشهر برگزار شد را  کسب کردند.

وی تصریح کرد: این همایش که با حضور شعرای استان و به مناسبت گرامیداشت الهام اسلامی یکی از شعرای محمودآباد که سال گذشته در حوادث رانندگی جان باخت برگزار شد و در این مسابقه شعرای فریدونکناری با کسب مقام دوم و سومی لوح یادبود و هدایای خود را دریافت کردند.

مسئول تشکل‌های دینی اداره تبلیغات فریدونکنار همچنین به رونمایی از لوگوی انجمن شعر خانه دوست در این شهرستان اشاره و اظهار کرد: از لوگوی انجمن شعر خانه دوست در فریدونکنار با حضور شعرای این انجمن و میهمانانی از دیگر شهرهای مازندران رونمایی شد.

رحمانی افزود: خانه دوست فریدونکنار با حضور شعرایی با سبک سپید هر هفته جلسات خود را برگزار می کند.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1