امروز : پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری جلسه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در فریدونکنار

بصیر، حجت الاسلام محمدعلی ابراهیم نژاد در گفت‌و‌گو بت بصیرنیوز، اظهار کرد: باید برای تحقق مباحث مربوط به امر به معروف، نهی از منکر و ترویج فرهنگ آن در مجموعه‌های مذهبی و هیئتی، برنامه‌ریزی کنید. وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم با فهم درست اسلام و قرآن به امر به معروف اقدام کنیم و در […]

بصیر، حجت الاسلام محمدعلی ابراهیم نژاد در گفت‌و‌گو بت بصیرنیوز، اظهار کرد: باید برای تحقق مباحث مربوط به امر به معروف، نهی از منکر و ترویج فرهنگ آن در مجموعه‌های مذهبی و هیئتی، برنامه‌ریزی کنید.

وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم با فهم درست اسلام و قرآن به امر به معروف اقدام کنیم و در ماه مبارک رمضان با روزه‌خواری به جای برخورد قهری، اقدام فرهنگی انجام دهیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار تاکید کرد: رمضان ماه رحمت خدا است و نباید با یک اشتباه مانند روزه‌خواری یا بدحجابی با برخوردی نابجا مردم را از رحمت خدا ناامید کنیم با فهمی درست از دین فساد موجود در جامعه را به کمترین میزان برسانیم.

ابراهیم‌نژاد خاطرنشان کرد: ۸۰ درصد برنامه‌های فرهنگی جامعه در تلاش مسئولان ادارات و ۲۰ درصد آن وابسته به مردم است و اگر مسئولان بتوانند به وظایف خود عمل کنند مردم نیز به آن توجه می‌کنند .

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news