امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۸:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انعقاد تفاهم‌نامه چهارجانبه طرح‌های قرآنی هیئت‌های مذهبی در فریدونکنار

بصیر، حجت الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: جلسه هماهنگی اجرایی کردن تفاهم‌نامه چهارجانبه طرح‌های قرآنی در هیئت‌های در فریدونکنار با حضور کارشناسان فرهنگی، تشکل‌های دینی، قرآنی، مسئول شورای هیئات مذهبی و نماینده اتحادیه مؤسسات قرآنی در این اداره برگزار شد. وی تصریح کرد: این تفاهم‌نامه میان مجموعه‌های داخلی اداره منعقد […]

بصیر، حجت الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: جلسه هماهنگی اجرایی کردن تفاهم‌نامه چهارجانبه طرح‌های قرآنی در هیئت‌های در فریدونکنار با حضور کارشناسان فرهنگی، تشکل‌های دینی، قرآنی، مسئول شورای هیئات مذهبی و نماینده اتحادیه مؤسسات قرآنی در این اداره برگزار شد.

وی تصریح کرد: این تفاهم‌نامه میان مجموعه‌های داخلی اداره منعقد شده و در راستای برنامه‌های قرآنی در هیئت‌های مذهبی در اندازه ممکن اجراء و بر اساس تامین منابع مالی از سوی دارالقرآن باید پیگیری و اجرایی شود.

رئیس اداره تبلیغات فریدونکنار خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کارشناسان در شهرستان‌ها در پیشانی اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی و قرآنی هستند بهتر بود پیش از انعقاد چنین تفاهم نامه‌ای باید از چند کارشناس قرآنی، فرهنگی و تشکل‌های شهرستانی مشورت می‌شد تا در زمینه اجرایی بودن یا نبودن برخی طرح‌های موجود نظرات کاربردی‌تری ارائه می‌کردند.

ابراهیم‌نژاد افزود: اجرایی شدن همه این موارد نیازمند اعتباراتی است که باید از سوی مجموعه‌های بالادستی تخصیص یابد.

وی اظهار کرد: اگر واقع بینانه به مسائل نگاه نکنیم در مسیری اشتباه قرار بگیریم، بسیاری از طرح‌های موجود ناتمام می‌ماند.

رئیس اداره تبلیغات فریدونکنار گفت: هنوز در هیئت‌های مذهبی نگاه عمیق آموزشی و مدت دار و حضور در این فعالیت‌ها رواج نیافته است و که باید به آن توجهی ویژه صورت گیرد.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1