امروز : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رقابت‌های شنا آب‌های آزاد مازندران در فریدونکنار برگزار می‌شود

بصیر، مرتضی اسدپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: جلسه هم‌اندیشی هیئت شنا استان مازندران و اعضای هیئت شنای فریدونکنار در ساختمان هیئت فوتبال این شهرستان برگزار شد. وی با بیان اینکه مسابقه شنا آب‌های آزاد قهرمانی مازندران در فریدونکنار برگزار می‌شود، تصریح کرد: به منظور برگزاری هرچه بهتر مسابقات قهرمانی شنا آب‌های آزاد […]

بصیر، مرتضی اسدپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: جلسه هم‌اندیشی هیئت شنا استان مازندران و اعضای هیئت شنای فریدونکنار در ساختمان هیئت فوتبال این شهرستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقه شنا آب‌های آزاد قهرمانی مازندران در فریدونکنار برگزار می‌شود، تصریح کرد: به منظور برگزاری هرچه بهتر مسابقات قهرمانی شنا آب‌های آزاد این جلسه هم‌اندیشی برگزار شد و با بررسی و تحلیل نقاط ضعف و قوت برگزاری مسابقه آّ‌های آزاد فریدونکنار، خود را برای میزبانی از رقابت‌های استانی آماده کنیم.

رئیس هیئت شنای فریدونکنار افزود: هیئت شنای فریدونکنار تازه تاسیس است و با این وجود توانستیم اقداماتی مانند آموزش و مسابقه آب‌های آزاد را برگزار کنیم.

اسدپور با تاکید بر اینکه به دلیل فقر استخر در فریدونکنار، توجه به شنای آب‌های آزاد از اهمیت فراوانی برخوردار است، اظهار کرد: مسابقات شنا آب‌های آزاد مازندران مردادماه به میزبانی شهرستان فریدونکنار برگزار می‌شود.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1