امروز : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ظرفیت‌های ورزشی فریدونکنار بسیار است/ورزشکاران فریدونکناری نیاز به حمایت دارند

بصیر، کاظم رنجبر در جمع مسئولان هیئت شنا اظهار کرد: برای پیشرفت ورزش هر منطقه لازم است تا به رشته‌های شنا، دوومیدانی و ژیمناستیک توجه ویژه‌ای شود چرا که این رشته‌ها به عنوان ورزش‌های پایه به حساب می‌آیند. وی خاطرنشان کرد: در حالی که فریدونکنار با مشکلات سخت‌افزاری در زمینه ژیمناستیک روبرو است ولی همچنان […]

بصیر، کاظم رنجبر در جمع مسئولان هیئت شنا اظهار کرد: برای پیشرفت ورزش هر منطقه لازم است تا به رشته‌های شنا، دوومیدانی و ژیمناستیک توجه ویژه‌ای شود چرا که این رشته‌ها به عنوان ورزش‌های پایه به حساب می‌آیند.
وی خاطرنشان کرد: در حالی که فریدونکنار با مشکلات سخت‌افزاری در زمینه ژیمناستیک روبرو است ولی همچنان شاهد پیشرفت این رشته هستیم.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فریدونکنار تصریح کرد: در رشته دوومیدانی و شنا هم در حالی که با مشکلاتی همچون نبود استخر و پیست دوومیدانی در این شهرستان مواجه هستیم اما تلاش کردیم تا ورزشکارانی را در این رشته‌ها معرفی کنیم.
رنجبر خاطرنشان کرد: فریدونکناراز ظرفیت‌های بسیاری در تمامی رشته‌های ورزشی برخوردار است و با توجه به ژنتیک مناسب ورزشکاران این شهرستان می‌توان با مدیریتی صحیح از درون آن‌ها قهرمانانی به جامعه معرفی کرد.
وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در سطح شهرستان و به‌ویژه رشته شنا، لازم است تا مسئولان استانی با حمایت‌های خود باعث پیشرفت و افتخارآفرینی این ورزشکاران باشند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news