امروز : جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۲۱:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۵۵ هکتار از اراضی کشاورزی فریدونکنار تجهیز و نوسازی شد/ لزوم حفظ اراضی به عنوان بستر تولید

بصیر، محمدرضا ضیائی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: طرح تجهیز و نوسازی اراضی روستای جزین و کلاگرسرا در سطح ۵۵ هکتار با اعتبار بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان به پایان رسید. وی تصریح کرد: در این طرح ۵٫۵ کیلومتر جاده بین مزارع به عرض ۵ متر، کانال های آبرسان ۱۰ کیلومتر و ۵٫۶ […]

بصیر، محمدرضا ضیائی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: طرح تجهیز و نوسازی اراضی روستای جزین و کلاگرسرا در سطح ۵۵ هکتار با اعتبار بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان به پایان رسید.

وی تصریح کرد: در این طرح ۵٫۵ کیلومتر جاده بین مزارع به عرض ۵ متر، کانال های آبرسان ۱۰ کیلومتر و ۵٫۶ کیلومتر زهکش ساخته شد.

مدیرجهاد کشاورزی فریدونکنار افزود: برای بازسازی جاده بین مزارع روستای شیرمحله یک کیلومتر شن ریزی با اعتبار بیش از ۲۶ میلیون تومان در سریع‌ترین زمان انجام شد.

ضیایی با اشاره به برنامه‌های زیربنایی این اداره خاطرنشان کرد: حدود ۴۰۰ هکتار عملیات اجرایی تجهیز و نوسازی اراضی در صورت تامین اعتبار در سال جاری و حدود ۹۰۰ هکتار طراحی را انجام می‌دهیم.

وی در ادامه حفظ اراضی به عنوان بستر تولید را ضروری دانست و خواستار بررسی و بازنگری طرح‌های هادی روستایی و تفضیلی شهر شد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1