امروز : شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اختلاط‌ در ورزش موجب انحراف در مسائل جنسی می‌شود/ پیگیر بودجه اختصاص یافته به ورزش فریدونکنار باشید

بصیر، حجت‌الاسلام سید محمود جلالی در دیدار با سرپرست اداره ورزش و جوانان فریدونکنار در دفتر امام جمعه این شهرستان، اظهار کرد: به ورزش‌هایی مانند شنا، تیراندازی و اسب سواری در اسلام توصیه شده است و به عنوان یک حق فرزند بر پدر یاد می‌کنند. وی تصریح کرد: امروز ورزش می‌تواند یک حرکت فرهنگی موثری […]

بصیر، حجت‌الاسلام سید محمود جلالی در دیدار با سرپرست اداره ورزش و جوانان فریدونکنار در دفتر امام جمعه این شهرستان، اظهار کرد: به ورزش‌هایی مانند شنا، تیراندازی و اسب سواری در اسلام توصیه شده است و به عنوان یک حق فرزند بر پدر یاد می‌کنند.

وی تصریح کرد: امروز ورزش می‌تواند یک حرکت فرهنگی موثری را در نسل جوان ایجاد کند و تا آنها در مسیری درست هدایت شوند.

امام جمعه فریدونکنار افزود: اصل ورزش یک کار فرهنگی است که در برخی از ورزش‌ها و ورزشکاران غرب‌زدگی بر فطرت اسلامی غلبه می‌کند و موجب دلسردی بسیاری از افراد می‌شود.

جلالی با تاکید بر اینکه باید تلاش کنید تا موازین و اخلاق در ورزش رعایت شود، خاطرنشان کرد: یک ورزشکار باید مظهر اخلاق اسلامی و انسانی باشد.

وی با اشاره به موضوع حضور بانوان در ورزشگاه‌های کشور، اظهار کرد: بانوان می‌توانند در ورزشگاه‌هایی حاضر شوند که رقابت‌های بانوان در آن برگزار می‌شود.

امام جمعه فریدونکنار گفت: اختلاط‌ در ورزش موجب انحراف در مسائل جنسی می‌شود و باید تلاش کنیم تا در ورزش فضا برای ناپاکان مهیا نباشد.

جلالی همچنین به بازگشت بودجه تخصیص یافته برای ورزش این شهرستان اشاره و اظهار کرد: باید پیگیر این مسائل باشید تا بودجه‌های مربوط به این شهرستان برگشت نخورد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1