امروز : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسابقات استانی کاراته در فریدونکنار برگزار می‌شود

بصیر، نادر آقالری در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: کاراته‌کاران فریدونکناری در حال حاضر با حضور ۴ مربی آقا و ۳ مربی خانم در سه سالن ورزشی این شهرستان مشغول به فعالیت هستند. وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته کاراته‌کاران فریدونکناری در مسابقه‌های مختلف استانی و کشوری حضور داشته و توانسته‌اند مقام‌های خوبی را […]

بصیر، نادر آقالری در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: کاراته‌کاران فریدونکناری در حال حاضر با حضور ۴ مربی آقا و ۳ مربی خانم در سه سالن ورزشی این شهرستان مشغول به فعالیت هستند.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته کاراته‌کاران فریدونکناری در مسابقه‌های مختلف استانی و کشوری حضور داشته و توانسته‌اند مقام‌های خوبی را در این رقابت‌ها بدست آورند.

رئیس هیئت کاراته فریدونکنار با اشاره به میزبانی این شهرستان از یک‌دوره مسابقات استانی تصریح کرد: این مسابقات در قسمت خانم‌ها و در سبک شوتوکان برگزار شد.

آقالری افزود: بعد از ماه مبارک رمضان یک‌دوره مسابقه استانی در سبک کیوکوشین در فریدونکنار برگزار می‌شود و امیدواریم در سال ۹۵ با هماهنگی اداره ورزش وجوانان مسابقات بیشتری در شهرستان برگزار شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1