امروز : پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۵:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قاریان مصری که به ایران سفر کرده اند مجازات می شوند

بصیر، پایگاه “مصر الیوم” نوشت: وزارت اوقاف مصر در حال رسیدگی به سفر تعدادی از قاریان این کشور به ایران برای احیای شب های ماه رمضان می باشد، تا آنها را به اتهام نقض قوانین الازهر مجازات کند. بر این اساس افرادی که به ایران سفر کرده باشند و در وزارت اوقاف مشغول باشند از […]

بصیر، پایگاه “مصر الیوم” نوشت: وزارت اوقاف مصر در حال رسیدگی به سفر تعدادی از قاریان این کشور به ایران برای احیای شب های ماه رمضان می باشد، تا آنها را به اتهام نقض قوانین الازهر مجازات کند. بر این اساس افرادی که به ایران سفر کرده باشند و در وزارت اوقاف مشغول باشند از کار خود برکنار می شوند و در غیر این صورت تا ۲ سال از قرائت محروم خواهند شد.
شیخ “جابر طایع” رئیس بخش دینی وزارت اوقاف در مصاحبه با مصر الیوم گفت: وزارت اوقاف از انجمن قاریان مصر خواست تا سفر این افراد را مورد رسیدگی قرار دهد، بخصوص آنکه سال  های گذشته تعدادی از افرادی که به ایران سفر کرده بودند توقیف شدند.
رئیس بخش خصوصی وزارت اوقاف مصر همچنین تاکید کرد: در صورتی که سفر هر امام یا کارمند وزارت اوقاف ثابت شود فورا او را به بخش امور قانونی ارجاع خواهیم داد تا برکنار شود زیرا وزارت مخالف سفر به ایران، قطر و ترکیه می باشد و این کشورها مواضع سیاسی خصمانه ای با مصر دارند.

دانا

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1