امروز : پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۷۳ ناجی غریق در فریدونکنار فعالیت می‌کنند

بصیر، محمدعلی نجاریان در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: شناسایی نقاط حادثه خیز ساحل دریا فریدونکنار و استقرار ۷۳ ناجی غریق در این نقاط با همکاری اداره ورزش و جوانان و هلال احمر برای خدمت رسانی بهتر به مسافران برای ثبت ایامی خوش و به یادماندنی بخشی از عملکرد هر ساله این هیئت است. […]

بصیر، محمدعلی نجاریان در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: شناسایی نقاط حادثه خیز ساحل دریا فریدونکنار و استقرار ۷۳ ناجی غریق در این نقاط با همکاری اداره ورزش و جوانان و هلال احمر برای خدمت رسانی بهتر به مسافران برای ثبت ایامی خوش و به یادماندنی بخشی از عملکرد هر ساله این هیئت است.

وی خاطرنشان کرد: توزیع چتر، صندلی و بویه در میان ناجیان غریق، اجرای مانور امداد و نجات دریایی با همکاری هلال احمر، برگزاری کلاس آموزش CPR و آمادگی ناجیان غریق، پیگیری حق الزحمه ناجیان غریق و البسه آنها در شروع طرح دریا و آموزش عملی و تئوری ناجیان غریق بخش دیگری از عملکرد این هیئت ورزشی شهرستان فریدونکنار بوده است.

رئیس هیئت نجات غریق و غواصی فریدونکنار در پایان از اعضای این هیئت به منظور زحماتی که در طول سال گذشته به منظور رشد و ارتقای این هیئت ورزشی و عملکرد مثبتی که داشتند تشکر به عمل آورد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1