امروز : پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توافق هیئت شنا و آموزش و پرورش برای استعدادیابی در فریدونکنار

بصیر، مرتضی اسدپور در گفتگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: هیئت شنا فریدونکنار هیئت نوپایی است که با حمایت مسئولان و اعضای هیات رئیسه تلاش می‌کند در بحث آموزش، استعدادیابی و حضور قدرتمند در مسابقات آمادگی لازم و فعالیت مناسب داشته باشد. وی تصریح کرد: هیئت شنای استان به عملکرد این هیئت در فریدونکنار اعتماد […]

بصیر، مرتضی اسدپور در گفتگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: هیئت شنا فریدونکنار هیئت نوپایی است که با حمایت مسئولان و اعضای هیات رئیسه تلاش می‌کند در بحث آموزش، استعدادیابی و حضور قدرتمند در مسابقات آمادگی لازم و فعالیت مناسب داشته باشد.

وی تصریح کرد: هیئت شنای استان به عملکرد این هیئت در فریدونکنار اعتماد کرد و میزبانی مسابقات لیگ شنا آب‌های آزاد قهرمانی استان مازندران یادواره سردار شهید حاج حسین بصیر به این شهرستان رسید.

رئیس هیات شنای شهرستان فریدونکنار خاطرنشان کرد: برای خود چشم اندازی را ترسیم کردیم که رسیدن به این چشم انداز نیاز به برنامه ریزی دارد که امیدواریم با حضور همکارانم در هیات شنا شهرستان و استان به این مهم دست پیدا کنیم.

اسدپور گفت: در حال حاضر هیئت شنا فریدونکنار کلاس‌های آموزشی ویژه دختران بالای و زیر ۱۰ سال را زیر نظر مربیان مجرب آغاز کرده است.

وی در ادامه افزود: هیات شنا با آموزش و پرورش فریدونکنار به توافق رسیده تا در بحث استعدادیابی مدارس هم ورود پیدا کند.

اسدپور خاطرنشان کرد: ۴ مربی مرد و ۲ مربی زن در فریدونکنار به صورت خصوصی مشغول آموزش شنا هستند که هیئت شنا در بحث کمی و کیفی روی کار این مربیان نظارت دارد.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1