امروز : شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ - ۱۹:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشورهای مرتجع برای کمک به مرقد ائمه سنگ‌اندازی می‌کنند/متولیان فرهنگی در روستاهای فریدونکنار برای جمع آوری کمک‌های مردمی تلاش کنند

بصیر، حجت‌الله مولایی در جلسه ستادعتبات عالیات بخش دهفری فریدونکنار اظهارکرد: کشور جمهوری اسلامی ایران خود را از کشورهای میزبان ائمه جدا نمی‌داند و تمام تلاش خود را برای کمک‌ مالی، فنی و اجرایی به کشورهای عراق و سوریه به‌کار می‌گیرد. وی خاطرنشان کرد: در حالی که کشورهای مرتجع با سنگ‌اندازی تلاش می‌کنند تا از […]

بصیر، حجت‌الله مولایی در جلسه ستادعتبات عالیات بخش دهفری فریدونکنار اظهارکرد: کشور جمهوری اسلامی ایران خود را از کشورهای میزبان ائمه جدا نمی‌داند و تمام تلاش خود را برای کمک‌ مالی، فنی و اجرایی به کشورهای عراق و سوریه به‌کار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که کشورهای مرتجع با سنگ‌اندازی تلاش می‌کنند تا از کمک به ساخت مرقدهای مطهر ائمه جلوگیری کنند اما مردم فهمیم ایران با تمام توان به بازسازی عتبات عالیات کمک می‌کنند و لازم است تا متولیان فرهنگی روستاهای فریدونکنار با نفوذ خود کمک‌های بیشتری را جمع‌آوری کنند.

بخشدار دهفری تصریح کرد: بنابر آمارهای رسیده شهرستان فریدونکنار در سال‌های اخیر توانسته در استان مازندران رتبه نخست کمک به بازسازی عتبات عالیات را بدست آورد و تمامی این مبالغ را مردم این شهرستان اهدا کردند و دولت هیچ نقشی در آن نداشته است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1