امروز : سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۲۰:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برپایی طرح استعدادیابی ورزشکاران دو میدانی کار فریدونکنار

بصیر، مهدی رشیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: طرح استعدادیابی در مدارس فریدونکنار در مهرماه و آبان ماه هر سال برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه پس از استعدادیابی این جوانان، آنها را به مدت ۲ ماه تمرین و پرورش می‌دهیم، حاطرنشان کرد: سه مسابقه دوی صحرانوردی در سطح بخش دهفری در سال […]

بصیر، مهدی رشیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: طرح استعدادیابی در مدارس فریدونکنار در مهرماه و آبان ماه هر سال برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه پس از استعدادیابی این جوانان، آنها را به مدت ۲ ماه تمرین و پرورش می‌دهیم، حاطرنشان کرد: سه مسابقه دوی صحرانوردی در سطح بخش دهفری در سال ۹۴ برگزار کردیم که نتایج به دست آمده نیز مطلوب بوده است.
رئیس هیئت دو و میدانی فریدونکنار با اشاره به اینکه ۴ دوره مسابقه دوی صحرانوردی نیز در سطح شهر برگزار کردیم، تصریح کرد: در رده‌های پایه تمامی دوندگان را به مسابقات استانی اعزام کردیم.
رشیدی با بیان اینکه هیئت رئیسه هیئت دو و میدانی فریدونکنار را در سال گذشته تشکیل دادیم، گفت: ابوالفضل خطیبی در سال گذشته در رقابت‌های دو و میدانی جانبازان مازندران رتبه نخست را کسب کرد و در مشهد نیز به مقام پنجم دست یافت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news