امروز : چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۱۸:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لزوم ساخت خانه تکواندو در فریدونکنار

بصیر، یوسف بابکی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: در سال ۹۴ در رقابت‌های لیگ مازندران در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان شرکت کردیم و نتایج مطلوبی به دست آمد. وی با بیان اینکه در مسابقات لیگ کشور در رده نونهالان و نوجوانان تیمداری می‌کنیم، تصریح کرد: در راقبت‌های استانی و کشوری در رده‌های مختلف […]

بصیر، یوسف بابکی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: در سال ۹۴ در رقابت‌های لیگ مازندران در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان شرکت کردیم و نتایج مطلوبی به دست آمد.
وی با بیان اینکه در مسابقات لیگ کشور در رده نونهالان و نوجوانان تیمداری می‌کنیم، تصریح کرد: در راقبت‌های استانی و کشوری در رده‌های مختلف سنی مقام‌های مختلفی را به دست آوردیم.
رئیس هیئت تکواندو با اشاره به اینکه حضور در رقابت‌های استانی و کشوری محدود به آقایان نیست و بانوان نیز در این مسابقات شرکت می‌کنند، خاطرنشان کرد: ۱۰ مربی فعال شامل ۲ خانم و ۸ آقا در این شهرستان فعالیت دارند.
بابکی با بیان اینکه ۵۰ ورزشکار در مازندران مقام‌های نخست، دوم و سوم کسب کردند، گفت: یکی از بزرگترین مشکلات تکواندو در فریدونکنار نداشتن اسپانسر و مسائل مالی است.
وی افزود: نداشتن سالن مجزا به عنوان خانه تکواندو در شهر برای میزبانی از رقابت‌های مختلف نیز یکی دیگر از مشکلات این شهرستان است که نیاز به یک تلاش مهم دارد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1