امروز : چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۲۲:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نبود پزشک مشکل اساسی بیمارستان فریدونکنار

بصیر، حجت‌الاسلام حسین جانعلی‌پور در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار، اظهار کرد: فضای زیبا به تجهیزات نیاز دارد و تلاش مسئولان این است که فریدونکنار پیشرفت کند. وی تصریح کرد: بیمارستان فریدونکنار یکی از نعمت‌های این شهرستان است و باید از سوی مردم و مسئولان حمایت شود. کارشناس […]

بصیر، حجت‌الاسلام حسین جانعلی‌پور در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار، اظهار کرد: فضای زیبا به تجهیزات نیاز دارد و تلاش مسئولان این است که فریدونکنار پیشرفت کند.
وی تصریح کرد: بیمارستان فریدونکنار یکی از نعمت‌های این شهرستان است و باید از سوی مردم و مسئولان حمایت شود.
کارشناس مذهبی بیمارستان فریدونکنار، با اشاره به اینکه خیران باید به سوی بیمارستان بیایند تا مشکلات برطرف شود، خاطرنشان کرد: در گذشته در فریدونکنار نداشتن پزشک یک مشکل اساسی بود اما امروز این مهم در حال برطرف شدن است.
جانعلی‌پور با بیان اینکه مسئولان باید در امر خدمت‌رسانی به مردم فعال‌تر شوند تا خیران انگیزه بیشتری برای ورود به کار خیر داشته باشند، اظهار کرد: تا به امروز خیران در هر شرایطی حامی بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار بودند و باز هم امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1