امروز : پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۸:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هر طرح هادی بین ۲۰ تا ۳۵ میلیون تومان هزینه دارد/۴۰ کیلومتر از شبکه روستاهای مازندران در سال ۹۴ آسفالت شده است

بصیر، سیدمجید هاشمی در جمع مسئولان فریدونکنار در سالن اجتماعات قرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: سه هزار و ۲۰۰ روستای دارای سکنه در مازندران داریم. وی با بیان اینکه بر اساس برنامه پنجم باید برای روستاهای بیش از ۲۰ خانوار طرح هادی تعیین شود، تصریح کرد: در سال‌های گذشته از لحاظ مادی در این زمینه […]

بصیر، سیدمجید هاشمی در جمع مسئولان فریدونکنار در سالن اجتماعات قرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: سه هزار و ۲۰۰ روستای دارای سکنه در مازندران داریم.
وی با بیان اینکه بر اساس برنامه پنجم باید برای روستاهای بیش از ۲۰ خانوار طرح هادی تعیین شود، تصریح کرد: در سال‌های گذشته از لحاظ مادی در این زمینه با کمبود بودجه و منابع روبه‌رو بودیم.
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با اشاره به اینکه هر طرح هادی بین ۲۰ تا ۳۵ میلیون تومان هزینه دارد، خاطرنشان کرد: به دلیل تعیین طرح هادی از سال‌های گذشته ۳٫۵ میلیارد تومان دیون داریم.
هاشمی با بیان اینکه در سال ۹۴ برای تمامی روستاهای بیش از ۲۰ خانوار طرح تهیه کردیم، گفت: در مازندران دو هزار و ۳۴۰ روستای بیش از ۲۰ خانوار داشتیم.
وی از بازنگری طرح هادی ۱۰۰ روستا در سال جاری در مازندران خبر داد و خاطرنشان کرد: فرمانداران در کمیته برنامه‌ریزی اولویت‌ها را مشخص کرده و به این اداره‌کل معرفی کنند.
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران بازنگری به کمک مردم روستاها نتیجه مطلوبی دارد، اظهار کرد: در سال گذشته آسفالت یارانه‌ای نداشتیم اما ۲۰ درصد از سهمیه قیر کشور را به بنیاد مسکن دادند.
هاشمی از تصویب این طرح در سال جاری نیز خبر داد و گفت: در سال گذشته با وجود عدم تخصیص، ۴۰ کیلومتر از شبکه روستاهای مازندران را آسفالت کردیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news