امروز : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۹:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اگر عاشق تبدیل عکس به نقاشی هستید؛ بخوانید

چند هفته‌ای است که اینستاگرام پر شده از عکس‌هایی که شبیه به نقاشی هستند. علت این همه آثار هنری در شبکه‌های اجتماعی نیز یک اپلیکیشن ساده به نام Prisma پریسما است. برنامه‌ای که عکس‌های معمولی کاربران را به  تابلوهای نقاشی به سبک هنرمندان بزرگ تاریخ تبدیل می‌کند. اما «پریسما»   تنها اپلیکیشنی نیست که می‌تواند عکس‌های […]

چند هفته‌ای است که اینستاگرام پر شده از عکس‌هایی که شبیه به نقاشی هستند. علت این همه آثار هنری در شبکه‌های اجتماعی نیز یک اپلیکیشن ساده به نام Prisma پریسما است.

برنامه‌ای که عکس‌های معمولی کاربران را به  تابلوهای نقاشی به سبک هنرمندان بزرگ تاریخ تبدیل می‌کند. اما «پریسما»   تنها اپلیکیشنی نیست که می‌تواند عکس‌های شما را به نقاشی‌های هنری قابل تقدیر تبدیل کند. اگر حالا و به خاطر اپلیکیشن پریسما به یکی از عاشقان تبدل عکس به تابلو نقاشی درآمده‌اید  پیشنهاد می‌کنیم دیگر اپلیکیشن‌های موجود در فروشگاه‌های اپ را نیز در این زمینه امتحان کنید. برای مثال در همین خصوص اپلیکیشنی به نام Lucid وجود دارد که فیلترهای تبدیل عکس آن به نقاشی‌های هنری، بیشتر از «پریسما» است.
از جمله مزایای این اپلیکیشن سرعت بالای آن است به صورتی که اگر هنگام اتصال به اینترنت دچار مشکل باشید برنامه تصاویر شما را با عملکرد قابل قبولی به نقاشی تبدیل می‌کند. از جمله برتری‌های دیگر  Lucid نسبت به پریسما این است که شما می‌توانید پیش نمایش تغییرات روی عکس خود را با کمک فیلترهای گوناگون اپ مشاهده کنید تا در نهایت تصمیم بگیرید که  با کدام فیلتر عکس خود را تبدیل به نقاشی کنید.
از دیگر اپلیکیشن‌ها در این زمینه می‌توان به Pikazo  اشاره کرد که سابقه فعالیت آن بیشتر از پریسما است. علاوه بر اینکه به کمک این اپ می‌توانید نقاشی‌های هنری قابل توجهی از روی عکس‌های خود بسازید، امکان گرفتن خروجی از نتیجه کار با کیفیت بالا برای چاپ نیز فراهم شده است. هر دو اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید وios قرار گرفته است. البته اگر تصمیم دارید با کمک اپلیکیشن Pikazo  از عکس‌های خود خروجی با وضوح تصویر ۳۲۰۰×۳۲۰۰ دریافت کنید باید ۱ دلار و ۹۹ سنت پراخت کنید./آ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1