امروز : پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۹:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بزرگ ترین گردهمایی عالم

بصیرنیوز،رهبر انقلاب: « تبلیغ می‌کنند ایستادگی امام (ره) در مقابل آمریکا به‌علت تعصب و غرور بوده، به معنای آن که امام در ایستادگی خود در برابر آمریکا منطقی نداشته است! درحالی که ایستادگی نظام و ملت ایران در برابر آمریکا بر اساس استدلال‌های کاملاً منطقی است. ۹۵/۸/۱۲» پنجاه و هفتمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خبری-تبیینی خط حزب‌الله […]

بصیرنیوز،رهبر انقلاب: « تبلیغ می‌کنند ایستادگی امام (ره) در مقابل آمریکا به‌علت تعصب و غرور بوده، به معنای آن که امام در ایستادگی خود در برابر آمریکا منطقی نداشته است! درحالی که ایستادگی نظام و ملت ایران در برابر آمریکا بر اساس استدلال‌های کاملاً منطقی است. ۹۵/۸/۱۲»

پنجاه و هفتمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خبری-تبیینی خط حزب‌الله با سخن هفته‌‌ای در خصوص استدلال‌های منطقی ملت ایران برای ایستادگی  در برابر آمریکا با عنوان «تجربه می‌گوید در مقابل مستکبر بایستیم» منتشر شد.
هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله در گزارش هفته‌ خود؛« بزرگ‌ترین راهپیمایی عالم» به تبیین  اهمیت پیاده‌روی اربعین، پرداخته است.
بزرگ ترین گردهمایی عالم
عکس ویژه‌ این هفته‌ نشریه، تصویری از حضور رهبر انقلاب در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی تهران و پنجمین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات در شهریورماه ۱۳۶۹ است.
پنجاه و هفتمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید صدر اسلام جناب عمّار یارسر، تقدیم شده است.
نسخه‌ PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1