امروز : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هزینه‌ حامل‌های انرژی مدارس فریدونکنار نیم‌ بها شود

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در جلسه شورای آموزش و پرورش فریدونکنار، اظهار کرد: موفقیت‌های خوبی در زمینه پژوهش در استان و کشور توسط فرهنگیان پژوهنده فریدونکنار کسب شده است. وی خاطرنشان کرد: پژوهش‌سرای دانش‌آموزی مرحوم حاج امرالله خبازی فریدونکنار توانست جزء ۱۰ پژوهش‌سرای بر‌تر کشور برگزیده شود و کسب رتبه عالی در پروژه مهر امسال در […]

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در جلسه شورای آموزش و پرورش فریدونکنار، اظهار کرد: موفقیت‌های خوبی در زمینه پژوهش در استان و کشور توسط فرهنگیان پژوهنده فریدونکنار کسب شده است.
وی خاطرنشان کرد: پژوهش‌سرای دانش‌آموزی مرحوم حاج امرالله خبازی فریدونکنار توانست جزء ۱۰ پژوهش‌سرای بر‌تر کشور برگزیده شود و کسب رتبه عالی در پروژه مهر امسال در سطح استان نیز محقق شده است.
مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: تأمین مشارکت‌های مردمی، تجهیزات و وسائل خدماتی مدارس بیشترین توان مدیران مدارس را گرفته است که در همین بخش درخواست نیم بها شدن هزینه‌های آب، برق و گاز در مدارس از فریدونکنار به شورای آموزش و پرورش استان مطرح شده است.
این مسؤول با اشاره به همکاری های خوب اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان با آموزش و پرورش بیان کرد: گالری نمایشگاهی فریدونکنار ظرفیت خوبی برای ارائه کارهای هنری هنرمندان به ویژه قشر دانش‌آموزی است.
اسماعیل‌زاده گفت: خواسته‌های مردم به‌ویژه نسل جوان و هنرمند فریدونکنار در سالن آمفی تئا‌تر شهید بصیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید تأمین شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news