امروز : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ترکیب تیم‌ملی کشتی آزاد آمریکا برای جام‌جهانی

بصیرنیوز،در آستانه رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد ترکیب رسمی تیم ملی آمریکا اعلام شد. ترکیبی که نشان می‌دهد آمریکایی‌ها سخت به دنبال کسب بهترین عنوان در این رقابت‌ها هستند، آنها به جزء لوگان استایبر قهرمان سال ۲۰۱۶ جهان تقریباً از همه داشته‌های خود استفاده کردند. بر همین اساس و در وزن ۵۷ کیلو گرم تونی […]

بصیرنیوز،در آستانه رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد ترکیب رسمی تیم ملی آمریکا اعلام شد. ترکیبی که نشان می‌دهد آمریکایی‌ها سخت به دنبال کسب بهترین عنوان در این رقابت‌ها هستند، آنها به جزء لوگان استایبر قهرمان سال ۲۰۱۶ جهان تقریباً از همه داشته‌های خود استفاده کردند.

بر همین اساس و در وزن ۵۷ کیلو گرم تونی راموس، ۶۱ کیلو گرم جیسون نِس، ۶۵ کیلو گرم فرانک مولینارو، ۷۰ کیلو گرم جیمز گرین و جردن اولیور، ۷۴ کیلو گرم جردن باروز و الکس درینگر، ۸۶ کیلو گرم دیوید تیلور و ریچارد پِری، ۹۷ کیلو گرم کایل اسنایدر و ۱۲۵ کیلو گرم هم زاچ ری و گویاز دوفسکی ترکیب تیم آمریکا را تشکیل می‌دهند.

همچنین در این رقابت‌ها “بیل زادیک” و “جف باکستون” به عنوان سرمربی و مربی آمریکایی را همراهی خواهند کرد.

تیم کشتی آمریکا در گروه A رقابت‌های جام جهانی با تیم‌های روسیه، آذربایجان و گرجستان همگروه خواهد بود که به نظر می‌رسد با این ترکیب شانس زیادی برای صعود و البته فینالیست شدن خواهد داشت و در صورتی که تیم ملی کشورمان هم در گروه B راهی دیدار نهایی شود یک فینال تکراری اما این بار در حضور تماشاگران ایرانی برگزار خواهد شد. رقابتی که از هر حیث برای ایران و آمریکا حائز اهمیت خواهد بود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news