امروز : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام ۵۴۰ بسیجی فریدونکنار به اردوهای راهیان نور طی نوروز ۹۶

بصیر، خیرالله باقرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: با توجه به اهمیت راهیان نور و اعزام بسیجیان به این سفر معنوی، این موضوع به دغدغه اصلی مسئولان کشور تبدیل شده است. وی با بیان اینکه راهیان نور یکی از دغدغه‌های اصلی رهبری است، تصریح کرد: مسئولان باید برای اعزام بسیجیان در کنار حوزه‌ها […]

بصیر، خیرالله باقرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: با توجه به اهمیت راهیان نور و اعزام بسیجیان به این سفر معنوی، این موضوع به دغدغه اصلی مسئولان کشور تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه راهیان نور یکی از دغدغه‌های اصلی رهبری است، تصریح کرد: مسئولان باید برای اعزام بسیجیان در کنار حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت در میدان باشند.
فرمانده سپاه فریدونکنار با اشاره به اینکه هزینه اعزام بسیجیان به این سفر معنوی سنگین است که با هماهنگی‌های انجام شده در حال تامین است، خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۵۲۰ نفر بسیجی سهمیه فریدونکنار بود که از این میزان ۵۰۰ نفر اعزام شدند.
باقرزاده افزود: امسال ۵۴۰ بسیجی از شهرستان فریدونکنار برای اعزام به این سفر معنوی سهمیه داریم که هزینه‌ ۱۱۳ میلیون تومانی برای کرایه، اتوبوس و پذیرایی بین راه و اقامت در نظر گرفته شده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news