امروز : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمان خداحافظی کاپیتان بایرن از فوتبال

بصیرنیوز، فیلیپ لام که دو سال پیش به دنبال قهرمانی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ با فوتبال ملی خداحافظی کرده بود، تنها سه ماه دیگر به دوران بازیگری‌اش ادامه خواهد داد. لام پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) بایرن‌ مونیخ برابر ولفسبورگ در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی آلمان، به خبرنگاران […]

بصیرنیوز، فیلیپ لام که دو سال پیش به دنبال قهرمانی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ با فوتبال ملی خداحافظی کرده بود، تنها سه ماه دیگر به دوران بازیگری‌اش ادامه خواهد داد.

لام پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) بایرن‌ مونیخ برابر ولفسبورگ در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی آلمان، به خبرنگاران گفت: من در پایان فصل دیگر بازی نخواهم کرد. بیش از یک سال پیش، به صورت روزمره و هفته به هفته، شروع به بررسی وضعیتم و پرسیدن این سؤال از خودم کردم که آیا هنوز هم می‌توانم به دوران بازیگری‌ام ادامه دهم یا نه.

لام افزود: مطمئنم که از الان تا پایان فصل می‌توانم در اوج بمانم و بهترین بازی‌هایم را ارائه کنم اما اینکه از آن به بعد هم می‌توانم این کار را انجام دهم یا نه را نمی‌دانم.

لام در حالی تصمیم به بازنشستگی گرفته است که یک فصل دیگر با بایرن مونیخ (تا پایان ماه ژوئن سال ۲۰۱۸) قرارداد دارد.

او درباره اینکه برای آینده‌اش چه تصمیم گرفته است و اینکه آیا امکان دارد در پستی دیگر در بایرن‌ مونیخ به فعالیتش ادامه دهد، اظهار داشت: صحبت‌هایی در این خصوص شده است اما در نهایت من به این نتیجه رسیدم که الان برای من زمان خوبی جهت قبول یک پست جدید در بایرن مونیخ نیست.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news