امروز : پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عمارتی که هشتمین عجایب جهان نام گرفت +تصاویر

بصیرنیوز، گران‌ترین عمارت آمریکا با بهای بیش از ۲۵۰ میلیون دلار عنوان هشتمین عجایب جهان را از آن خود کرده است. “بروس ماکوفسکی” بزرگ‌ترین صاحب املاک در لس‌آنجلس معتقد است این عمارت باشکوه و خاص گران‌ترین عمارت در سراسر آمریکا است که خیلی از مردم رویای تماشای داخلش را دارند. این عمارت که “تروفی” نام […]

بصیرنیوز، گران‌ترین عمارت آمریکا با بهای بیش از ۲۵۰ میلیون دلار عنوان هشتمین عجایب جهان را از آن خود کرده است.

“بروس ماکوفسکی” بزرگ‌ترین صاحب املاک در لس‌آنجلس معتقد است این عمارت باشکوه و خاص گران‌ترین عمارت در سراسر آمریکا است که خیلی از مردم رویای تماشای داخلش را دارند.

این عمارت که “تروفی” نام دارد، در منطقه “بل ایر” کالیفرنیا واقع شده است و با بهای ۲۵۰ میلیون دلار عنوان هشتمین عجایب جهان را از آن خود کرده است.

مساحت این عمارت به ۳۸ هزار فوت مربع می‌رسد و با ۲۱ سرویس بهداشتی مورد توجه قرار گرفته است. این عمارت هم‌چنین دارای ۱۲ اتاق‌خواب، ۵ سالن پذیرایی، ۳ آشپزخانه، ۲ آسانسور، ۵ کافه، سینمای خانگی با ۴۰ صندلی، ۵۶ صفحه نمایش تلوزیون، سالن‌های ورزشی متعدد، دیوار آبنبات، زمین تنیس، استخر شیشه‌ای، یک استودیو ماساژ و یک ناوگان از اتومبیل‌های لوکس و موتورسیکلت است.

بالگرد اختصاصی، ۱۰ خودرو از جمله یک دستگاه بوگاتی ویرون و مرسدس بنز “کی۵۴۰” و انواع موتورسیکلت از اموال لاینفک این عمارت هستند.

گران‌ترین عمارت آمریکا با ارزش بیش از ۲۵۰ میلیون دلار تنها ۵۰ میلیون از برج ۶۵ طبقه‌ای ترامپ در نیویورک ارزان‌تر است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news