امروز : پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چرا کار منصوریان در دربی سخت‌تر از برانکو است؟

بصیرنیوز،استقلال دیدار بسیار مهم مقابل السد قطر را با برد به پایان رساند تا این تیم هم مثل پرسپولیس با روحیه بسیار خوبی به دربی برسند اما منصوریان کار بسیار سخت تری از برانکو در دربی دارد. استقلال در دیدار بسیار سنگین مقابل السد ۱۲۰ دقیقه جدال داشت و در نهایت در ضربات پنالتی بازی […]

بصیرنیوز،استقلال دیدار بسیار مهم مقابل السد قطر را با برد به پایان رساند تا این تیم هم مثل پرسپولیس با روحیه بسیار خوبی به دربی برسند اما منصوریان کار بسیار سخت تری از برانکو در دربی دارد.

استقلال در دیدار بسیار سنگین مقابل السد ۱۲۰ دقیقه جدال داشت و در نهایت در ضربات پنالتی بازی را برد و ووریا غفوری اش هم مصدوم شد. مصدومیت این بازیکن که مشخص نیست به دربی برسد یا نه به کنار، موضوع اصلی ۱۲۰ دقیقه فشار سنگین است روی ساق پای بازیکنانی که نسبت به پرسپولیس فرصت کمتری هم برای استراحت دارند.

استقلال چهار روز کامل فرصت دارد که هم ریکاوری کند و هم تاکتیک های دیدار با پرسپولیس را پس از تعیین ترکیب اصلی تمرین کند اما پرسپولیس از دیدار تراکتور سازی که روز یک شنبه با پیروزی پرسپولیس به پایان رسید تا یک شنبه هفته آینده ۶ روز کامل زمان دارد و البته برد نسبتا ساده ای هم در ۹۰ دقیقه داشت.

در واقع کار منصوریان برای سرحال کردن و متمرکز کردن تیمش بسیار سخت تر از برانکو ایوانکوویچ است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news