امروز : پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش کنفدراسیون والیبال آسیا از انتخاب سرمربی ایران

بصیرنیوز، کنفدراسیون والیبال آسیا در گزارشی به حضور کولاکوویچ در ایران اشاره کرد و نوشت: فدراسیون والیبال ایران بعد از پایان قرارداد با لوزانو، ایگور کولاکوویچ را جایگزین کرد. این مربی ۵۱ ساله قراردادی ۲ ساله با فدراسیون ایران به امضا رساند که به صورت مشروط تا ۲ سال دیگر تمدید می‌شود. در ادامه این […]

بصیرنیوز، کنفدراسیون والیبال آسیا در گزارشی به حضور کولاکوویچ در ایران اشاره کرد و نوشت: فدراسیون والیبال ایران بعد از پایان قرارداد با لوزانو، ایگور کولاکوویچ را جایگزین کرد.

این مربی ۵۱ ساله قراردادی ۲ ساله با فدراسیون ایران به امضا رساند که به صورت مشروط تا ۲ سال دیگر تمدید می‌شود.

در ادامه این گزارش به صحبت‌های محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران اشاره شده آمده است: هدف اولیه ایران ساختن یک تیم قدرتمند برای المپیک توکیو ۲۰۲۰ است. توافق اعضای هیات رئیسه فدراسیون این بود که کولاکوویچ می‌تواند ایران را به این هدف برساند.

سایت کنفدراسیون والیبال آسیا در ادامه گزارش خود به افتخار‌آفرینی‌های این مربی پرداخته است.

کولاکوویچ با تیم صربستان در سال ۲۰۱۰ به مدال برنز رسید. وی همچنین مدال‌های رنگارنگ دیگری نیز در لیگ‌های جهانی کسب کرده است.

ایران در سال‌های اخیر یکی از کشورهایی است که پیشرفت خوبی داشته و این تیم در المپیک ریو در نخستین تجربه خود در این بازی‌ها به مرحله یک‌چهارم راه پیدا کرد.

ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۴ در رده ششم قرار گرفت. این تیم همچنین در سالهای ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ در مسابقات آسیایی قهرمان شد و لیگ جهانی ۲۰۱۴ را نیز با عنوان چهارمی به پایان رساند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news