امروز : پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کسی نباید با دیدگاه خود به موضوع حجاب بنگرد

بصیرنیوز، امام جمعه فریدونکنار در این مراسم با بیان اینکه حجاب برای زن مسلمان یک تکلیف است و کسی نمی‌تواند با دیدگاه خود به مسئله حجاب بپردازد، اظهار کرد: اگر کسی  این واجب را ترک کند دین را رها کرده است. جلالی با بیان اینکه بهترین نوع حجاب چادر است گفت: پوشش‌های امروزی به طور […]

بصیرنیوز، امام جمعه فریدونکنار در این مراسم با بیان اینکه حجاب برای زن مسلمان یک تکلیف است و کسی نمی‌تواند با دیدگاه خود به مسئله حجاب بپردازد، اظهار کرد: اگر کسی  این واجب را ترک کند دین را رها کرده است.

جلالی با بیان اینکه بهترین نوع حجاب چادر است گفت: پوشش‌های امروزی به طور قطع خلاف و حرام است.

امام جمعه فریدونکنار با بیان اینکه حجاب مایه شخصیت و وقار است که باعث انسجام خانواده‌ها می‌شود، تصریح کرد: یکی از عواملی که موجب طلاق می‌شود همین مسئله بدحجابی و بدپوششی است که دلیل لجام گسیختگی خانواده‌ها و در نهایت طلاق می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر بانوان جامعه در هر اجتماعی حجاب خود را رعایت کنند به طور قطع جوانان به فساد کشیده نمی‌شوند و اگر جوانی از به این دلیل به فساد کشیده شود گناهش به گردن آن زنان است.

امام جمعه فریدونکنار خاطرنشان کرد: خداوند در قران به پیامبر دستور می‌دهد که مسئله حجاب لازم است که رعایت شود.

وی افزود: در قرآن آمده است که مردان و زنان باید خود را از نامحرم بپوشانند و زنان نباید زینت‌های خود را برای نامحرمان به نمایش درآورند.

جلالی گفت: برخی از روشنفکرمابان با هر چیزی که نماد حجاب دارد مخالفت می‌کنند که این نشان از دشمنی آنها با اسلام دارد و بسیجیان باید در کارهای خود این مسئله را مورد توجه قرار دهند.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news