امروز : پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تلاش بی‌وقفه دشمنان در جنگ نرم/ دشمنان به دنبال نفی تعالیم دینی هستند

بصیرنیوز، مهدی مهدی‌زاده در سومین مجمع عالی بسیج فریدونکنار در حسینیه شهدای گمنام با بیان اینکه، امروز جنگ رسانه‌ها است، گفت: آنها به دنبال نفی کردن تعالیم دینی ما است. وی با بیان اینکه دشمنان در جنگ نرم بیکار ننشستند، تصریح کرد: ما باید هوشیار باشیم چرا که تمامی دشمنی‌ها در فاکتور فتنه‌گری آنها وجود […]

بصیرنیوز، مهدی مهدی‌زاده در سومین مجمع عالی بسیج فریدونکنار در حسینیه شهدای گمنام با بیان اینکه، امروز جنگ رسانه‌ها است، گفت: آنها به دنبال نفی کردن تعالیم دینی ما است.

وی با بیان اینکه دشمنان در جنگ نرم بیکار ننشستند، تصریح کرد: ما باید هوشیار باشیم چرا که تمامی دشمنی‌ها در فاکتور فتنه‌گری آنها وجود دارد.

رئیس مجمع عالی بسیج فریدونکنار با تاکید بر اینکه باید گوش به فرمان رهبری باشیم، خاطرنشان کرد: تمامی موانع با گوش سپردن به بیانات و فرامین رهبری به پایان می‌رسد.

مهدی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سه مجمع در سال جاری برگزار کردیم، گفت: محورهای این سه مجمع، برنامه‌ریزی بومی و محلی، اقتصاد مقاومتی، ترویج پوشش فرهنگ اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه ۶۱ جلسه از ۸۲ جلسه ابلاغی را به مرحله اجرا درآوردیم، اظهار کرد: از ۴۸ جلسه کارگروه تخصصی، ۴۰ جلسه در فریدونکنار برگزار و ۱۰ جلسه شورای ماهانه نیز محقق شد.

رئیس مجمع عالی بسیج فریدونکنار در پایان از فرمانده سپاه فریدونکنار نسبت به تعامل و همکاری در برگزاری این جلسات و پیگیری مصوبات تقدیر و تشکر کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news