امروز : پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۸:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بی‌حجابی و بدپوشی یکی از مشکلات اساسی در فریدونکنار است

بصیرنیوز، خیرالله باقرزاده با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران به قدرتی رسیده است که تمامی دنیا برای آن احترام قائل می‌شود. وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی خیز بلندی برای ملت ایران است و رهبری یکی از برکات آن محسوب می‌شود. فرمانده سپاه فریدونکنار اظهار کرد: پیشرفت های ایران […]

بصیرنیوز، خیرالله باقرزاده با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران به قدرتی رسیده است که تمامی دنیا برای آن احترام قائل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی خیز بلندی برای ملت ایران است و رهبری یکی از برکات آن محسوب می‌شود.

فرمانده سپاه فریدونکنار اظهار کرد: پیشرفت های ایران در زمینه‌های مختلف موجب شده که کشور ایران تصمیم گیرنده برای بسیاری از مناطق جهان باشد.

باقرازده با بیان اینکه در دیپلماسی در سطح منطقه نیز جمهوری اسلامی ایران صاحب نظر است، گفت: اسلامی بودن این انقلاب باعث شد تا برکات فراوانی داشته باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بررسی ۲ آسیب اجتماعی در سطح شهرستان در حال پیگیری است، خاطرنشان کرد: دشمن در حال توطئه است و ما باید در برابر حرکت دشمنان مقابله جدی به عمل آوریم.

فرمانده سپاه فریدونکنار با بیان اینکه بدپوشی یکی از آسیب‌های جدی در فریدونکنار است گفت: لازم است که این آسیب ها به صورت جدی پیگیری و رفع شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news