امروز : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حداد عادل: ترامپ باطن آمریکا را مشخص کرد

بصیرنیوز، غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب به مناسبت سالگرد ۲۲ بهمن ماه ضمن تبریک به مناسبت ۳۸ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جامع قلهک اظهار داشت: ملت ما همان‌گونه که در دهه عاشورا بر مظلومیت خاندان پیامبر اندوهگین است دهه فجر را هم شادی خاندان پیامبر می‌داند و این دو […]

بصیرنیوز، غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب به مناسبت سالگرد ۲۲ بهمن ماه ضمن تبریک به مناسبت ۳۸ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جامع قلهک اظهار داشت: ملت ما همان‌گونه که در دهه عاشورا بر مظلومیت خاندان پیامبر اندوهگین است دهه فجر را هم شادی خاندان پیامبر می‌داند و این دو از یکدیگر جدا نیستند.

وی  با بیان اینکه ما انقلاب خود را عاشورایی می دانیم، افزود: دهه عاشورا باعث شده انقلاب حسینی ۱۴۰۰ سال زنده بماند و عاشورا یک فرهنگ شده است؛ دهه فجر فرصتی برای یادآوری عصر انقلاب و تجدید پیمان با امام و شهدا است و هم اینکه ما از خودمان بپرسیم امروز کجا هستیم.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم مهم ترین موضوعی  را که انقلاب با خود به همراه داشته همان شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: این روزها فشارهای اقتصادی و مشکلات و بیکاری هست و هر خانواده‌ای دو سه نفر تحصیل کرده بیکار وجود دارد اما نباید از دستاورد بزرگی که از انقلاب به دست اوردیم غافل شویم، ما مشکلات داریم و کم هم نیست و باید مراقب باشیم درعین‌حال باید مواظب بود دشمن ناامیدی ایجاد نکند.

حداد عادل با بیان اینکه در اطراف ما کشورهایی هستند که حکامشان مثل عروسک هستند اما کشور ما این‌طور نیست، گفت: چون استقلال داریم دشمن‌داریم و دشمنی‌ها برای استقلال ماست.

وی با بیان اینکه ما برای دفاع از خود موشک می‌سازیم و آزمایش می‌کنیم دران طرف دنیا حالا  ترامپ تهدید می‌کند، تأکید کرد: در قصه هسته‌ای مهم‌تر از غنی‌سازی حفظ استقلال ما بود که‌ما یک ملتی هستیم که خودمان برای خودمان تصمیم بگیریم به کسی دیگر چه مربوط است که در سرنوشت ما دخالت کند و این استقلال درجایی نظیر ندارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت تصریح کرد: این انقلاب به ما آزادی داده است؛ در رأی دادن مردم به هرکسی بخواهند رأی می‌دهند و می‌دانند طبق فرموده رهبری رأیشان حق‌الناس است و حکومت تقلب نمی‌کند.

حداد عادل با بیان اینکه ما از ابتدا گفتیم دلواپسیم، تصریح کرد: موضوع برجام تمام شد و کارهایی که باید می‌کردیم را انجام دادیم حالا میگویند همه چی درست‌شده جز مبادله بانکی! مثل این است که گفته شود آب در منبع هست اما شیر باز نمی‌شود.

وی تصریح کرد: حالا مردم خود قضاوت می‌کنند و معلوم شد امریکا دروغ می‌گوید و دستاورد بزرگی برای کسانی است که فکر می‌کردند امریکا آدم شده است. ترامپ با همه جای دنیا دعوا دارد و باطن امریکا را مشخص کرده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news