امروز : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۹:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سند فسخ قرارداد شکاری با ذوب آهن +عکس

بصیرنیوز، رضا شکاری بازیکن جوان ذوب آهن یازدهم بهمن ماه به صورت یک جانبه قراردادش را با باشگاه ذوب آهن اصفهان فسخ کرده و این موضوع در هیات فوتبال اصفهان به ثبت رسیده است. در حالی که امروز سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اعلام کرده بود که مدیربرنامه جدید شکاری گفته است مجوز جدایی […]

بصیرنیوز، رضا شکاری بازیکن جوان ذوب آهن یازدهم بهمن ماه به صورت یک جانبه قراردادش را با باشگاه ذوب آهن اصفهان فسخ کرده و این موضوع در هیات فوتبال اصفهان به ثبت رسیده است.

در حالی که امروز سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اعلام کرده بود که مدیربرنامه جدید شکاری گفته است مجوز جدایی این بازیکن از تیم اصفهانی را از طریق فیفا اخذ خواهد کرد، مستنداتی دال بر فسخ رسمی قرارداد او با ذوب آهن وجود دارد که در هیات فوتبال اصفهان هم ثبت شده و این بازیکن هزینه شش میلیون تومانی خروج از استان را هم به حساب آن هیات واریز کرده است.

بر اساس آیین نامه نقل و انتقالات ،هر بازیکنی می‌تواند نسبت به فسخ یک جانبه قراردادش اقدام نماید ولی اگر باشگاه مربوطه اقدام به طرح دعوی نماید و مشخص شود آن بازیکن فسخ غیر موجه انجام داده مشمول تنبیهات انضباطی می‌شود.
سند فسخ قرارداد شکاری با ذوب آهن +عکس
سند فسخ قرارداد شکاری با ذوب آهن +عکس

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1