امروز : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۷۵۸ پروژه مازندران در دهه فجر افتتاح و به بهره‌برداری رسید

بصیر، علی نبییان طی گفت‌وگویی اظهار کرد: احداث نیروگاه برق در مازندران یکی از نیازهای اساسی این استان است. وی افزود: میزان برق مصرفی مازندران در طول سال حدود هزار و ۱۳۰ مگاوات بوده که این میزان در فصل تابستان به حدود ۳ هزار مگاوات افزایش می‌یابد. معاون عمرانی استاندار مازندران ادامه داد: مازندران به […]

بصیر، علی نبییان طی گفت‌وگویی اظهار کرد: احداث نیروگاه برق در مازندران یکی از نیازهای اساسی این استان است.

وی افزود: میزان برق مصرفی مازندران در طول سال حدود هزار و ۱۳۰ مگاوات بوده که این میزان در فصل تابستان به حدود ۳ هزار مگاوات افزایش می‌یابد.

معاون عمرانی استاندار مازندران ادامه داد: مازندران به دلیل برخورداری از مواهب الهی و طبیعی خدادادی سالانه پذیرای میلیون‌ها مسافر و گردشگر از اقصی نقاط جهان بوده و باید زیرساخت‌های لازم جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران در این استان فراهم شود.

نبیان با بیان اینکه دهه فجر فرصت مناسبی جهت ارائه گزارش عملکرد دولت به مردم از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی است، خاطرنشان کرد: ۷۵۸ پروژه با اعتباری معادل ۶۸۱ میلیارد تومان در ایام الله دهه فجر در مازندران افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: ۲۹ پروژه با اعتبار ۲۳۴ میلیارد تومان در این ایام در استان کلنگ‌زنی شد.

معاون عمرانی استاندار مازندران در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون ۵ هزار و ۵۶۳ پروژه با اعتبار ۴ هزار و ۵۱۳ میلیارد تومان در مازندران بهره‌برداری شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news