امروز : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فناوری جدید در آیفون ۸

بصیرنیوز، قرار است هر سه مدل آیفون ۸ که ممکن است آیفون ایکس هم نام بگیرد از قابلیت شارژ بی سیم برخوردار باشند. با توجه به اینکه شارژ بی سیم آیفون ۸ موجب افزایش دمای داخلی آن می شود، تغییراتی در طراحی داخلی این گوشی داده شده تا از این امر جلوگیری شود. البته هنوز […]

بصیرنیوز، قرار است هر سه مدل آیفون ۸ که ممکن است آیفون ایکس هم نام بگیرد از قابلیت شارژ بی سیم برخوردار باشند.

با توجه به اینکه شارژ بی سیم آیفون ۸ موجب افزایش دمای داخلی آن می شود، تغییراتی در طراحی داخلی این گوشی داده شده تا از این امر جلوگیری شود.
البته هنوز مشخص نیست شارژ بی سیم این گوشی از فاصله زیاد هم ممکن خواهد بود یا برای این کار باید گوشی را در سطح خاصی قرار داد.

گفته می شود در این گوشی برای افزایش خاصیت رسانایی از صفحه ای از گرافیت هم استفاده خواهد شد. این کار عملکرد حسگر سه بعدی اثر انگشت گوشی یاد شده را در نمایشگرهای او ال ای دی هم بهبود می بخشد.

آیفون ۸ در سه مدل ۴٫۷ اینچی، ۵ اینچی و ۵٫۵ یا ۵٫۸ اینچی عرضه خواهد شد. پوشش تمام شیشه ای از جمله دیگر قابلیت هایی است که گوشی یاد شده را زیبا می کند.

البته ممکن است استفاده از چنین فناوری هایی قیمت تمام شده آیفون ۸ را تا ۱۰۰۰ دلار افزایش دهد و خرید آن را برای قشر متوسط جامعه بسیار دشوار کند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news