امروز : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماجرای شرط بندی‌های لواندوفسکی و کلوپ

بصیرنیوز،روبرت لواندوفسکی تا زمانی که بازیکن بایرن شود، به مدت ۴ سال در بورسیادورتموند حضور داشت و در این تیم شاگرد کلوپ، سرمربی کنونی تیم لیورپول بود. وی در دوران حضورش در زیگنال‌ایدوناپارک، بیش از ۱۰۰ گل در مسابقات مختلف برای مشکی و زردپوشان به ثمررساند. لواندوفسکی در گفت‌وگو با دیلی‌میل اظهار داشت: کلوپ کسی […]

بصیرنیوز،روبرت لواندوفسکی تا زمانی که بازیکن بایرن شود، به مدت ۴ سال در بورسیادورتموند حضور داشت و در این تیم شاگرد کلوپ، سرمربی کنونی تیم لیورپول بود.

وی در دوران حضورش در زیگنال‌ایدوناپارک، بیش از ۱۰۰ گل در مسابقات مختلف برای مشکی و زردپوشان به ثمررساند.

لواندوفسکی در گفت‌وگو با دیلی‌میل اظهار داشت: کلوپ کسی بود که به من باور و اعتمادبنفس بخشید. در ۳ یا ۴ ماه نخست در تمرینات، یک مدل تمرین داشتیم که مهاجمین مقابلش می‌ایستادند. بعد هم بین من و کلوپ شرطی بسته می‌شد. در چند جلسه نخست او همیشه برنده بود. اما بعد از آن دوره، دیگر زیاد برنده نشد.هر زمانی که می‌باخت،‌نمی‌خواست دیگر بازی کند. این وسط ۵۰ یورو شرط در میان بود که مجبور بودم با گلزنی متعادل کنم.

او ادامه داد:در این اوضاع و احوال بود که متوجه شدم در زمین وقتی توپ را در اختیار ندارم، چطور باید عمل کنم. شما به لیورپول کنونی نگاه کنید و ببینید چطور همه بازیکنانش با پرسینگ کار می‌کنند. این مورد دقیقا همان چیزی بود که از او یادگرفت.او همچنین روی قدرت تمام کنندگی من تاثیرگذاشت. وقتی به دورتموند آمد، قدرت تمام کنندگی‌ام، خیلی خوب نبود.او به من گفت که باید در این زمینه پیشرفت کنم.نشان داد چه کارهای باید انجام دهم.

در فصل جاری لواندوفسکی ۱۵ گل در بوندس‌لیگا زده و کمک کرده تا بایرن مونیخ در صدر جدول قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news