امروز : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت ترامپ از دستیارش به‌خاطر تبلیغ برای دخترش

بصیرنیوز،کلیان کانوی دستیار ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در مصاحبه با فاکس نیوز محصولات ایوانکا ترامپ را تبلیغ کرد و این مساله با انتقاداتی روبرو شد. مسئول کمیته نظارتی کنگره آمریکا در این باره گفته است: اقدام دستیار ارشد رئیس جمهور آمریکا در تبلیغ محصولات ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ در یک […]

بصیرنیوز،کلیان کانوی دستیار ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در مصاحبه با فاکس نیوز محصولات ایوانکا ترامپ را تبلیغ کرد و این مساله با انتقاداتی روبرو شد.

مسئول کمیته نظارتی کنگره آمریکا در این باره گفته است: اقدام دستیار ارشد رئیس جمهور آمریکا در تبلیغ محصولات ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ در یک شبکه تلویزیونی “اشتباه” بوده است.

فروشگاه نوردستروم اوایل ماه گذشته محصولات برند ایوانکا ترامپ را به دلیل “عدم فروش” از فروشگاه‌هایش جمع آوری کرده بود. جیسون شافز، مسئول کمیته نظارتی کنگره آمریکا که یک جمهوری‌خواه است گفته که این اقدام کانوی به روشنی “غیرقابل قبول” است.

ولی ترامپ به صورت علنی و خصوصی از این اقدام کانوی حمایت کرده است. مقررات اخلاقی فدرال، کارکنان کاخ سفید را از “تبلیغ هر نوع محصول، خدمات یا سرمایه‌گذاری‌” منع کرده است.

از زمان ورود دونالد ترامپ به کاخ سفید به دلیل سابقه حرفه‌ای او و خانواده‌اش در حوزه تجارت و سرمایه‌گذاری نگرانی‌های زیادی درباره احتمال تضاد منافع تجاری او با منافع سیاسی ایالات متحده مطرح شده است.

شان اسپایسر سخنگوی کاخ سفید گفته است که درباره این موضوع به کانوی “تذکر” داده شده است.

وی افزود: ترامپ بر این باور نیست که کانوی در این اظهارات تلویزیونی از مردم خواسته است که محصولات ایوانکا ترامپ را خریداری کنند.

منابع آگاه آمریکایی از اختلاف نظر شدید کانوی با برخی مشاوران دیگر ترامپ خبر می دهند ولی این اختلافات موجب نشده است تا روابط مستحکم رئیس جمهور آمریکا با کانوی، تضعیف شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news