امروز : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش توخل به احتمال جانشینی ونگر

بصیرنیوز،عملکرد ناامید کننده آرسنال در فصل جاری باعث شده تا خبرهای زیادی درباره احتمال برکناری آرسن ونگر در پایان فصل جاری به گوش برسد. هواداران آرسنال امید زیادی داشتند که انتظار آنها برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری به پایان رسد اما شکست برابر چلسی نشان داد سناریوی فصل‌های اخیر بازهم برای توپچی‌ها تکرار […]

بصیرنیوز،عملکرد ناامید کننده آرسنال در فصل جاری باعث شده تا خبرهای زیادی درباره احتمال برکناری آرسن ونگر در پایان فصل جاری به گوش برسد. هواداران آرسنال امید زیادی داشتند که انتظار آنها برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری به پایان رسد اما شکست برابر چلسی نشان داد سناریوی فصل‌های اخیر بازهم برای توپچی‌ها تکرار خواهد شد.

یکی از مربیانی که گزینه جانشینی آرسن ونگر به شمار می‌آید، توماس توخل است که در بوروسیا دورتموند حضور دارد. توخل به احتمال حضورش در آرسنال گفت: از حضور در دورتموند خوشحال هستم و به دنبال مربیگری در آرسنال نیستم. با دورتموند قرارداد دارم و می‌خواهم تا پایان قرارداد خود در این تیم باقی بمانم.

توماس توخل جایگزین یورگن کلوپ در دورتموند شد و با وجود آنکه نتوانست نتایج درخشان کلوپ در دورتموند را تکرار کند اما  مربی محبوب در این تیم آلمانی به شمار می‌آید. دورتموند در فصل جاری بوندسلیگا هم عملکرد خوبی از خود نشان نداده است. این تیم در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفته است و شانس بسیار کمی برای کسب عنوان قهرمانی دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news