امروز : یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بودجه مازندران به مازندران بازگشت

بصیر، موسی قاسم‌پیشه مدیرکل امور اقتصاد دارایی مازندران طی گفت‌وگویی اظهار کرد: به دلیل جدی نگرفتن ادارات مشمول ارائه اسناد خرانه، بودجه ۱۱۳ میلیاردی استان در آستانه برگشت به مرکز بود که با پیگیری و تاکید استاندار این مشکل حل شد. وی در پاسخ به این موضوع که برخی نهادها اداره کل اقتصاد و امور دارایی […]

بصیر، موسی قاسم‌پیشه مدیرکل امور اقتصاد دارایی مازندران طی گفت‌وگویی اظهار کرد: به دلیل جدی نگرفتن ادارات مشمول ارائه اسناد خرانه، بودجه ۱۱۳ میلیاردی استان در آستانه برگشت به مرکز بود که با پیگیری و تاکید استاندار این مشکل حل شد.

وی در پاسخ به این موضوع که برخی نهادها اداره کل اقتصاد و امور دارایی استان را موجب غفلت از این موضوع معرفی کرده‌اند، گفت: به هیچ وجه این موضوع را تایید نمی‌کنم چرا که در مورد چگونگی تکمیل و ارائه فرم‌های مربوط به اسناد خزانه چندین جلسه آموزشی برگزار کردیم.

قاسم‌پیشه افزود: در تمامی جلساتی که حضور داشتم این موضوع را بارها اعلام کردم، به طوریکه سه ماه قبل از زمان تعیین شده دریافت اسناد خزانه، این موضع را به اطلاع تمامی ادارات مشمول استان رساندیم و عذری در این باره پذیرفته نیست.

مدیرکل اموراقتصاد دارایی مازندران در پایان با بیان اینکه شاید ۱۱۳ میلیارد تومان بودجه چشمگیری برای استان نباشد، تصریح کرد: اما همین مقدار کم نیز در آستانه برگشت به تهران بود که خوشبختانه در استان باقی ماند.

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news