امروز : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۸:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

روز جنجالی رحمتی در چند سکانس+عکس

بصیرنیوز، پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در دقایق پایانی با حواشی رخ داده در انتهای بازی رنگ جنجال به خود گرفت. مهدی رحمتی،یکی از نقش اول های اتفاقات لحظات پایانی بود،جایی که با دوست قدیمی اش،سید جلال حسینی درگیر شد. رحمتی اما در جریان مسابقه تاثیرات دیگری هم داشت. او پس از گل زودهنگام پرسپولیس،تیمش را […]

بصیرنیوز، پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در دقایق پایانی با حواشی رخ داده در انتهای بازی رنگ جنجال به خود گرفت.

مهدی رحمتی،یکی از نقش اول های اتفاقات لحظات پایانی بود،جایی که با دوست قدیمی اش،سید جلال حسینی درگیر شد.
رحمتی اما در جریان مسابقه تاثیرات دیگری هم داشت.
او پس از گل زودهنگام پرسپولیس،تیمش را به خوبی به عنوان کاپیتان جمع کرد و وقتی تک به تک طارمی را مهار کرد،در میان استقلالی ها این امید پیش آمد که می توانند برنده باشند.
استقلال
رحمتی که حالا غایب بزرگ استقلال مقابل ذوب آهن هم محسوب می شود،در جریان دربی جنب و جوش زیادی داشت و حتی وقتی توپ روی دروازه آبی ها نبود دست از تلاش برنداشت.
استقلال
او حتی در صحنه ای که توپ در نزدیکی ورود به دروازه آبی ها قبل از گل دوم پرسپولیس بود تا وقتی که اطمینان پیدا نکرد که توپ با تیر دروازه برخورد می کند،آن را مشایعت کرد.
دربی
او وقتی از هیجان درگیری با حسینی بیرون آمد،پیراهنش را به تن سید مجید حسینی کرد تا دروازه بان جدید استقلال برای لحظاتی درون دروازه بایستد.
استقلال
سکانس پایانی اما شادی یک فرمانده بود.
خوشحالی که حتی غم اخراج و درگیری را از اذهان پاک می کرد.
روز جنجالی رحمتی در چند سکانس+عکسروز جنجالی رحمتی در چند سکانس+عکسروز جنجالی رحمتی در چند سکانس+عکسروز جنجالی رحمتی در چند سکانس+عکس روز جنجالی رحمتی در چند سکانس+عکس

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news