امروز : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

درگیری عجیب کاپیتان‌های سرخابی+عکس

بصیرنیوز،سوت پایان دربی ۸۴ در آستانه نواختن بود تا فوتبال ایران یکی از حساس ترین و مهیج ترین دربی های خود را پشت سر بگذارد اما درگیری سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی ۵ دقیقه پایانی را تحت تاثیر خود قرار داد. دو سید فوتبال ایران که سال‌ها در تیم ملی و باشگاه‌هایی مثل سپاهان با […]

بصیرنیوز،سوت پایان دربی ۸۴ در آستانه نواختن بود تا فوتبال ایران یکی از حساس ترین و مهیج ترین دربی های خود را پشت سر بگذارد اما درگیری سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی ۵ دقیقه پایانی را تحت تاثیر خود قرار داد. دو سید فوتبال ایران که سال‌ها در تیم ملی و باشگاه‌هایی مثل سپاهان با هم همبازی بوده‌اند، به دلیل شرایط خاص بازی درگیری شدیدی را در زمین با یکدیگر آغاز کردند و البته تا انتهای مسابقه ادامه دادند.
این درگیری از مصدومیت رحمتی در دقایق پایانی آغاز شد که وقتی سیدجلال به تندی از او خواست روی پا بایستد با واکنش تند رحمتی همراه شد. این دو بعد از دریافت کارت زرد از هم فاصله گرفتند اما بعد از گل پرسپولیس رحمتی، سید را درون دروازه شارژ کرد تا با کارت زرد دوم اخراج بشود. او با صرف زمان زیاد از بازی بیرون رفت و در حالی که زیر پرتاب اشیا هواداران پرسپولیس قصد رفتن به تونل را داشت با سوت داور به سرعت به زمین بازگشت تا فتح دربی را جشن بگیرد. جالب اینکه کری او و سیدجلال باز هم ادامه داشت تا صحنه‌هایی نه چندان خوشایند در دربی ثبت شود. البته مشخصا هر دوی این بازیکنان تحت تاثیر فضای دربی قرار گرفته بودند والا چه کسی که نداند رحمتی و سیدجلال ارتباط خوبی با هم دارند.
کاش این اتفاق هرگز رخ نداده بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news