امروز : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پادوانی؛ فرمانده فوق‌العاده جنگ‌های هوایی

بصیرنیوز، ۳ گل استقلال در نیمه اول دربی ۸۴ می توانست این خبر را همراه داشته باشد که مدافع این تیم نیمه دوم سختی را پیش رو دارند. مدافعانی که باید مقابل انگیزه فزون قرمزها برای جبران نتیجه بازی هم مقاومت کنند. تمام مدافعان استقلال توانستند نمایش خوبی داشته باشند و تمامی راه های نفوذ […]

بصیرنیوز، ۳ گل استقلال در نیمه اول دربی ۸۴ می توانست این خبر را همراه داشته باشد که مدافع این تیم نیمه دوم سختی را پیش رو دارند. مدافعانی که باید مقابل انگیزه فزون قرمزها برای جبران نتیجه بازی هم مقاومت کنند. تمام مدافعان استقلال توانستند نمایش خوبی داشته باشند و تمامی راه های نفوذ را ببندند.

 


پرسپولیسی ها نتوانستند از عمق نفوذ کنند و تنها ارسال از جناحین و روی آوردن به بازی مستقیم راه رسیدن به گل بود. بازیکنان میانی پرسپولیس بارها توپ هایی هوایی را به منطقه دفاعی استقلال فرستادند اما لئاندرو پادوانی برزیلی برنده مطلق این نبردهای هوایی بود.
او بارها سانتر قرمزها را قطع کرد و اجازه استفاده از ضربه های سر را نداد. بارها ارسال هایی خطرناک به محوطه جریمه استقلال آمد اما پادوانی اجازه رسیدن توپ ها به مهاجمان پرسپولیس را نمی داد. او به همراه رابسون جانواریو، زوج مطمئن برزیلی خط دفاع استقلال امروز فوق العاده ظاهر شدند تا در بازی که استقلال می توانست بسیار تحت فشار باشد، بردی ارزشمند را به دست آورد.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news